Hľadáme záujemcu na obsadenie pracovného miesta - vedúci pošty (poštmajster) - Pošta Bratislava 46 (Kremeľská 39, Devín)

Miesto práce

Kremeľská 39, Bratislava-Devín

1 050 - 1 200 EUR/mesiacMožnosť mesačného zárobku až do 1200 EUR mesačne (brutto), ponúkaná základná mzda 1020 EUR pri 37,50 h/týždenne s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 150 EUR (brutto).

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poštmajster je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý samostatne vykonáva všetky prevádzkové činnosti prislúchajúce danej pošte (tzn. činnosti priehradkového zamestnanca, poštového doručovateľa, atď.), vedie príslušnú dokumentáciu a agendu, rieši bežné problémy a vykonáva ďalšie činnosti súvisiace so zabezpečením plynulého fungovania pošty ako jednoosobového prevádzkového strediska a v prípade spĺňania predpokladov vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa.

Pracovný pomer na určitú dobu na 1 rok s možnosťou predĺženia na neurčitý čas.
Rovnomerne rozvrhnutý pracovný čas - pondelok až piatok.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadovaná prax

poštové služby
1

Písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, presnosť, spoľahlivosť, obchodné a komunikačné zručnosti,

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis posúdime a budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Estera Szimethová
Tel.: +421259393229
E-mail: poslať životopis
ID: 4726008  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac