Vedúci oddelenia investičnej výstavby

Miesto práce

Bratislava

1 500 - 1 605 EUR/mesiacponúkaná základná mzda 1500 EUR/mesačne, možnosť priznania pobádacej zložky mzdy až do výšky 7 % (105 EUR)

Termín nástupu

01.07.2023 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér II je vysokokvalifikovaný zamestnanec, ktorý riadi zverený útvar a zabezpečuje odborné riadiace činnosti smerujúce k napĺňaniu strategických cieľov rozvoja spoločnosti. Riadenie, organizovanie a kontrola veľmi zložitých procesov vo zverenom útvare, riadenie zamestnancov, prideľovanie úloh, motivovanie, hodnotenie zamestnancov, riadenie procesu kvality práce, produktov a služieb zvereného útvaru, plánovanie aktivít vo zverenom útvare a využitie ich kapacít, identifikácia a riešenie problémov, zabezpečenie efektívnosti hospodárenia zvereného útvaru a hodnotenie výkonnosti zamestnancov daného útvaru a pod.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

investičnej výstavby
3

manažérske štandardy: riadiace, komunikačné, organizačné zručnosti, schopnosť prijať zodpovednosť, schopnosť rozvíjať sa, kreativita a strategické myslenie, rozhodnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, odolnosť voči záťaži
aktívny vodič sk. B - podmienkou

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- na neurčitý čas
- skúšobná doba 3 mesiace

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Danka Bendíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4593180  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac