Čašník - barman

Miesto práce

Beluša-Belušské Slatiny

810 - 866 EUR/mesiacponúkaná základná mzda 810 EUR/mesačne, možnosť priznania pobádacej zložky až do výšky 56 EUR/mesačne

Termín nástupu

01.08.2023 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník - barman je kvalifikovaný zamestnanec schopný samostatne predávať a servírovať pokrmy a nápoje. Vykonáva obslužné práce pri prijímaní objednávok, stolovaní, obsluhe zákazníkov, uskutočňuje inkaso tržieb a ich vyúčtovanie, výrobu a ponuku miešaných nápojov vrátane obsluhy pri barovom pulte, poskytuje rady pri výbere pokrmov a nápojov, zúčastňuje sa na príprave a obsluhe pri slávnostných tabuliach, zabezpečuje starostlivosť o používané predmety, uskladňovanie a kontrolu tovaru a používaných predmetov a pod.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

v odbore čašník - barman
1

komunikačné zručnosti, sebaovládanie, spoľahlivosť, samostatnosť, aktívne vedenie motorového vozidla sk. B je výhodou

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- skúšobná doba 3 mesiace
- určitá doba 1 rok s možnosťou zmeny na neurčitý čas

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kanianska
Tel.: +421484339529
E-mail: poslať životopis
ID: 4590261  Dátum zverejnenia: 4.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac