Можливість для людей з України

Zamestnanec poštovej prepravy na novom oddelení spracovania s možnosťou zárobku do výšky 1300€

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

930 - 1 300 EUR/mesiacMožnosť zárobku do výšky 1300€/mesiac (brutto): z toho základná mzda 930€ + prémie do výšky 110€ + ostatné zvýhodnenia do výšky 260€

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec poštovej prepravy je kvalifikovaný zamestnanec vykonávajúci rôznorodé alebo ucelené odborné práce v poštovej preprave.
Instradovanie a kartovanie poštových zásielok a nákladných predmetov v hlavnej prepravnej sieti, zber a spracovanie štatistických údajov týkajúcich sa poštových zásielok, sledovanie a hodnotenie kvality prepravy a pod.

Iné výhody

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Základné ovládanie výpočtovej techniky
Písomný prejav
Slovný prejav, schopnosť vyjadrovania
Presnosť
Spoľahlivosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Čižmarová
E-mail: poslať životopis
ID: 4498604  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac