Vedúci pošty - Pošta Stupava

Miesto práce

Stupava

1 200 - 1 370 EUR/mesiacPonúkaná základná mesačná mzda 1200 EUR pri 37,5 hod./ týždenne s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 170 EUR mesačne (brutto).

Termín nástupu

01.07.2023, resp. dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie, plánovanie, organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie činnosti zverenej pošty a jej zamestnancov, určovanie a ukladanie úloh podriadeným zamestnancom, zodpovednosť za implementáciu a plnenie jednotlivých plánov, realizovanie oprávnení a plnenie povinností vyplývajúcich mu z právnych predpisov, interných dokumentov a pod., vykonávanie činností súvisiacich s produktmi a službami SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s výkonom jeho funkcie, spravidla samostatné vykonávanie niektorých odborných prevádzkových činností (napr. činnosti priehradkového zamestnanca, poštového doručovateľa, atď.) a pod.
V závažných prípadoch, pokiaľ nie je obsadené pracovné miesto zamestnanca vykonávajúceho pokladničné operácie alebo vedúceho oddelenia, prípadne iného pracovného miesta na pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste, vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Pozícia sa obsadzuje na dobu určitú 1 rok s možnosťou predlženia na neurčitý čas.

Iné výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- sociálne výhody
- firemné benefity
- zázemie veľkej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom
podporiť aj mladé rodiny s deťmi (príspevok pri I. nástupe dieťaťa do školy, detský letný tábor)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Word, MS Excel, internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Riadiace zručnosti
Komunikačné zručnosti
Obchodné zručnosti
Flexibilita
Sebaovládanie
Spoľahlivosť
Presnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za porozumenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 4472255  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac