Operatívny zamestnanec pošty - Manažérsky obvod Dunajská Streda

Miesto práce

Dunajská Streda

960 EUR/mesiacMožnosť zárobku až do výšky 1100 EUR mesačne (brutto): ponúkaná základná mesačná mzda 960 EUR mesačne pri 37,5 hod./týždenne s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 140 EUR mesačne (brutto).

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie všetkých činností vyplývajúcich z funkcie vedúceho pridelenej pošty, poštmajstra, vedúceho oddelenia, priehradkového zamestnanca alebo poštového doručovateľa v čase neobsadenia tohto pracovného miesta alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste v rozsahu týždenného pracovného času stanoveného pre konkrétne pracovné miesto.
V čase dočasného výkonu funkcie vedúceho pošty, pokiaľ nie je obsadené niektoré pracovné miesto na tejto pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na niektorom pracovnom mieste na tejto pošte vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu.

Iné výhody

-príspevok na stravovanie
-príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu
zamestnancov
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom
podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad
príspevok pri I .nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory
pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

komunikačné zručnosti
obchodné zručnosti
zodpovednosť
presnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Chovanová
Tel.: +421335902222
E-mail: poslať životopis
ID: 4463821  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac