Strážnik - oddelenie strážnej služby - SOMO - Bratislava

Miesto práce

Bratislava

810 - 867 EUR/mesiacponúkaná základná mzda 810 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 57 EUR/mesačne + platené príplatky: - za nočnú prácu - za prácu v sobotu - za prácu v nedeľu - za prácu vo sviatok - za prácu nadčas

Termín nástupu

01.04.2023

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzická ochrana určených objektov, priestorov, či majetku s oprávneniami v zmysle Zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (Zákon o SBS) vykonávaná na pevnom stanovišti, pochôdzkou v stanovených intervaloch, alebo služobným motorovým vozidlom (automobil, elektrické, alebo motorové jednostopé vozidlo). Kontrolovanie a evidovanie pohybu osôb a motorových vozidiel v stráženom objekte vrátane kontroly príslušných povolení. Prijímanie, rozmiestňovanie a stráženie motorových vozidiel na vyhradených parkoviskách vrátane evidencie, zapínanie, vypínanie a záznamy o obsluhe elektronického zabezpečovacieho, požiarneho a poplachového zariadenia, stráženie zverených objektov vrátane zariadení, dopravných prostriedkov, pracovných strojov, materiálov a pod.

Iné výhody

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- držiteľ odbornej spôsobilosti typu „S“, v zmysle Zákona č.473/2005 Z. z. o SBS - je podmienkou,
- držiteľ vodičského oprávnenia typu „B“ – je výhodou,
- komunikačné, organizačné zručnosti
- rozhodnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, odolnosť voči záťaži
- bezúhonnosť
- písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

- prijatie na PZ od 01.04.2023, 15.04.2023 - na neurčitý čas
- skúšobná doba 3 mesiace
- týždenný pracovný čas 36 hod.
- miesto výkonu práce Tomášikova 54 a SNP 35 Bratislava
- nepretržitá prevádzka
- denne sa pracuje 12 hod.
(od 06:00 - do 18:00 hod., od 18:00 - do 06:00 hod.)
- držiteľ odbornej spôsobilosti typu „S“, v zmysle Zákona č.473/2005 Z. z. o SBS - je podmienkou

Váš životopis starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 4420312  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac