Poštový doručovateľ - Pošta Hviezdoslavov

Miesto práce

Hviezdoslavov

Od 850 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda: 850 €/ brutto + prémie a motivačné odmeny v priemere do výšky 102€ /brutto

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie zásielok (najmä listových, reklamných, peňažných poukazov), letákov, tlače a finančných hotovostí na odovzdacie miesta v rámci doručovacieho rajóna, oznamovanie zákazníkom uloženie zásielok na pošte, príjem zásielok od zákazníkov, inkasovanie SIPO, poskytovanie informácií o produktoch SP, a. s., ponuka produktov SP, a. s., triedenie zásielok pre svoj doručovací rajón, založenie zásielok v smere pochôdzky, vedenie predpísanej evidencie, zápis a vyúčtovanie zásielok, poskytovanie služieb SP, a. s., podobných alebo zhodných s charakterom a spôsobom práce poštového doručovateľa a pod. Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť, aktívny vodič

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Chovanová
Tel.: +421335902222
E-mail: poslať životopis
ID: 4243769  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac