Mechanik elektronických zariadení

Miesto práce

Lieskovská cesta 34, Lieskovec, Zvolen

835 - 900 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere do výšky 900 €/brutto: základná mzda 835 €/brutto + prémie do 60 €/brutto

Termín nástupu

01.04.2022 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie, riadenie, koordinácia a kontrola všetkých odborných prác na elektronických zariadeniach a automatizovaných linkách zabezpečujúcich technologické procesy, nastavovanie a oživovanie príslušných systémov, meranie, oživovanie a zriaďovanie automatických meracích systémov, montáž a oživovanie digitálnych zariadení na zber a prenos dát, riadenie údržby a opráv programovateľných systémov pre riadenie technologických procesov vrátane diagnostiky a pod.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet Explorer - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Úplný začiatočník

Požadovaná prax

Odborná spôsobilosť na samostatné vykonávanie činností na vyhradenom technickom zariadení a riadenie
1

presnosť, precíznosť, samostatnosť, praktické myslenie, zvládnutie aj nočnej práce

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- PZ do 31.12.2022 s možnosťou predĺženia na neurčitý čas
- skúšobná doba 3 mesiace

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

ID: 4237460  Dátum zverejnenia: 3.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 835 EUR/mesiac