Operatívny zamestnanec pošty - spádová oblasť Senec a Dunajská Lužná a okolie

Miesto práce

Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

1 060 EUR/mesiacponúkaná základná mzda vo výške 950 EUR pri 37,5 hod./týždenne s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 110 EUR mesačne (brutto)

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie všetkých činností vyplývajúcich z funkcie poštmajstra, vedúceho pridelenej pošty, vedúceho oddelenia, priehradkového zamestnanca v čase neobsadenia tohto pracovného miesta alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste v rozsahu týždenného pracovného času stanoveného pre konkrétne pracovné miesto.
V čase dočasného výkonu funkcie vedúceho pošty, pokiaľ nie je obsadené niektoré pracovné miesto na tejto pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na niektorom pracovnom mieste na tejto pošte vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu. Vykonáva činnosti finančného sprostredkovania.
Pracovná doba: pondelok až piatok.

Pracovný pomer na určitú dobu na 1 rok s možnosťou predlženia pracovného pomeru na neurčitý čas.

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti
sociálne výhody
firemné benefity
zázemie veľkej spoločnosti
príspevok na stravu
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, presnosť, spoľahlivosť, odolnosť voči záťaži, adaptabilita, obchodné zručnosti, komunikačné zručnosti, riadiace zručnosti

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Ďakujeme za Vaše životopisy, ktoré starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 4213560  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac