Zamestnanec pre predspracovanie letákov - stredisko POSTservis Mail & Pack

Miesto práce

Bojnická 14, Bratislava

Od 800 EUR/hod.Základná mesačná mzda 860 EUR brutto: 800 EUR brutto s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 60 EUR brutto mesačne

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spravovanie databázy odovzdacích miest na poštách pre predspracovanie hromadného podaja letákov vrátane jej aktualizácie, poskytovanie databázy odovzdacích miest podávateľom za účelom identifikovania ich požiadaviek, príprava a tlač adresných štítkov, príprava podacích dokladov, vypracovanie podkladov na fakturáciu, riešenie nezhôd, prijímanie a prešetrovanie reklamácií súvisiacich s činnosťou predspracovania letákov, odovzdanie predspracovaných letákov na podanie, vedenie stanovenej evidencie a pod.

Iné výhody

Zázemie veľkosti spoločnosti, zamestnanecké benefity, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme loajalitu a senioritu, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práce neschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, príspevok pri prvom nástupe dieťaťa do školy, organizujeme detské tábory pre deti zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadovaná prax

1

Bezúhonnosť
Samostatnosť
Presnosť
Praktické myslenie
Fyzická záťaž

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- skúšobná doba 3 mesiace
- jednozmenná prevádzka
- pracovná doba PO - PI od 7:00 do 15:00

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Gyoriová
Tel.: +421249222607
E-mail: poslať životopis
ID: 4108621  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/hod.