Zamestnanec Back Office (manuálna práca)

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

638 - 715 EUR/mesiacZákladná mzda 638€/brutto s možnosťou pobádacej zložky mzdy do výšky 77€/brutto

Termín nástupu

Ihneď / Dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykladanie, nakladanie a preberanie zásielok
- nakladanie zásielok do obalov
- príjem, triedenie a odovzdávanie zásielok
- triedenie letákov, tlače a vykonávanie prác súvisiacich s poštovými priečinkami
- príjem a balenie zásielok hromadného podaja, ich polepovanie a pečiatkovanie
- vykonávanie zberných jázd a vyberanie poštových schránok

Pracovný fond u zamestnanca Back Office je 36,25 hod/týždenne. Práca aj v noci.

Iné výhody

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov
- zľavy na produkty a služby

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť
- presnosť
- samostatnosť
- bezúhonnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom pre veľký záujem nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov.

Ďakujeme za Váš záujem.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 3990221  Dátum zverejnenia: 22.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 638 EUR/mesiac