Triedič zásielok v Bratislave - Brigáda za 4,50€/h brutto na balíkovom odd.

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

4,5 EUR/hod.samozrejme prislúchajúce príplatky za prácu v noci. Cez víkend sa nepracuje.

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- triedenie a spracovanie zásielok v logistickom centre Slovenskej pošty
- manuálna práca v stoji na balíkovom oddelení VHODNÁ PRE MUŽOV!
- denné a prevažne nočné 11h zmeny v pracovných dňoch
- nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- presnosť
- spoľahlivosť
- čistý register trestov
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci a s bremenami (podľa zákona o záťaži POZÝVAME NA POHOVOR MUŽOV!)

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Ak čítate tento inzerát, znamená to, že pozícia je stále aktuálna a na základe životopisu sa o ňu môžete uchádzať. Pozvánku na pohovor pošleme len vyhovujúcim kandidátom, vzhľadom na náročnú prácu na balíkovom oddelení PREDNOSTNE POZÝVAME NA POHOVOR MUŽOV. Za pochopenie ďakujeme.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 3959035  Dátum zverejnenia: 28.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.