Balíkový doručovateľ s možnosťou zárobku do výšky 1.000€

Miesto práce

Bratislava

750 - 1 000 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere do výšky 1000€/brutto: základná mzda 750€/brutto + prémie a odmeny do 250€/brutto.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie, údržba a bežné opravy nákladných automobilov a špeciálnych vozidiel s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony, vedenie dopravných dokumentov, kontrola naloženia vozidla a zabezpečenia nákladu, doručenie balíkových zásielok klientom prípadne odovzdanie na prislúchajúcej pošte a pod.

Iné výhody

poskytovanie ubytovania do 100€/mesiac
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania pri dochádzaní od 30km
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy
mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a v nedeľu
pevný časový fond
mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu, orientácia na zákazníka a jeho vybavenie s úsmevom.

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

Pracujú sa iba denné zmeny, víkendy voľné.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Čižmarová
E-mail: poslať životopis
ID: 3881335  Dátum zverejnenia: 8.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac