Zamestnanec pre príjem zásielok na pošte integrovaného podaja BA 12 v logistickom centre Slovenskej pošty a.s., Bratislava, Tomášikova 54

Miesto práce

Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

650 EUR/mesiac

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie činností na pracoviskách pre príjem zapísaných zásielok na pošte integrovaného podaja s bezhotovostnou a hotovostnou úhradou za službu - najmä prijímanie zapísaných zásielok, vykonávanie činností súvisiacich s bezhotovostnou a hotovostnou úhradou za službu, kontrolovanie dokladov a výplatného, vedenie stanovenej evidencie zásielok, vypracovanie podkladov pre fakturáciu, vedenie pomocnej štatistiky, výprava zásielok

Iné výhody

poskytovanie ubytovania so vzdialenosťou nad 80 km
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy
mzdové zvýhodnenie za prácu v noci
za prácu v sobotu a nedeľu
pevný časový fond
mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
vyplácanie cestovných náhrad v zmysle Zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

spoľahlivosť, bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3844235  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac