Hľadá sa poštový doručovateľ do Rovinky (25 hod/týždeň)

Miesto práce

Rovinka

500 - 590 EUR/mesiacMožnosť zárobku pri pracovnom fonde 25 hod/týždeň až do výšky 590€/brutto: základná mesačná mzda 500€/brutto, prémie a motivačné odmeny až do výšky 90€/brutto

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi Slovenskej pošty
- príprava poštových zásielok pre zverený rajón
- doručovanie rôznych druhov zásielok
- zodpovednosť za doručenie adresátovi
- poskytovanie informácií o produktoch Slovenskej pošty

Iné výhody

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov
- zľavy na produkty a služby

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- presnosť
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ostatným ďakujeme za záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3818781  Dátum zverejnenia: 27.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac