Prevádzkový zámočník - zvárač, Tomášikova 54,Bratislava, pri železničnej stanici Nové Mesto

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

možnosť zárobku až do výšky 835 EUR brutto, základná mzda 780 EUR, prémie až do výšky 55 EUR brutto

Termín nástupu

podľa dohody

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prevádzkový zámočník - zvárač je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vykonáva opravy strojov a strojných zariadení. Zhotovuje rôzne nosné konštrukcie a kryty, vykonáva údržbárske a opravárenské práce, bežné opravy tlakových systémových kotlov, ohrievače vzduchu a tlakové nádrže, bežné opravy vzduchotechnických zariadení a pod.

Iné výhody

príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania nad 30 km
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy,
organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojnícke, zámočník; kurzy: Z-E 1 - kurz zvárania elektricým oblúkom obalenou elektródou nelegované a nízkolegované ocele; Z-M 1 - kurz zvárania v ochrannej atmosfére taviacou sa elektródou nelegované a nízkolegované ocele

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadovaná prax

3

odborná spôsobilosť, samostatnosť, presnosť, praktické myslenie

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov,
ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Estera Szimethová
Tel.: +421259393229
E-mail: poslať životopis
ID: 3760482  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: možnosť zárobku až do výšky 835 EUR brutto, základná mzda 780 EUR, prémie až do výšky 55 EUR brutto