Priehradkový zamestnanec pošta Bernolákovo

Miesto práce

Bernolákovo

pri 37,50 hod./týždenne,možnosť zárobku až do výšky 687 EUR brutto, základná mesačná mzda 560 EUR, prémie do výšky 67 EUR brutto, motivačná odmeny až do výšky 60 EUR.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, resp. výdaj viacerých druhov zásielok, vrátane obstarávateľských činností, výkon iných činností vrátane poskytovania informácií v zmysle Poštových podmienok, ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov, výkon činností v rámci finančného sprostredkovania a pod.
-pracovný režim - dvojzmenný (pondelok až piatok)
-pracovný úväzok - 37,50 hod. týždenne,
- zástup počas RD

Iné výhody

doplnkové dôchodkové sporenie,
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí,
oceňujeme loajalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania,
mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia,
organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

komunikačné zručnosti
spoľahlivosť
samostatnosť
slovný prejav
schopnosti vyjadrovania

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3696566  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri 37,50 hod./týždenne,možnosť zárobku až do výšky 687 EUR brutto, základná mesačná mzda 560 EUR, prémie do výšky 67 EUR brutto, motivačná odmeny až do výšky 60 EUR.