Vodič - Žilina

Miesto práce

Žilina

Mzdové podmienky (brutto)

750 - 1 000 EUR/mesiac

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie, údržba a bežné opravy cestných návesových ťahačov s celkovou hmotnosťou návesu nad 16 ton, vedenie, údržba a bežné opravy cestných stabilných prívesových jazdných súprav s celkovou hmotnosťou nad 20 ton, vedenie, údržba a bežné opravy nákladných automobilov a špeciálnych vozidiel s celkovou hmotnosťou nad 12 ton, vedenie dopravných dokumentov, colných a iných dokladov, kontrola naloženia vozidla a zabezpečenia nákladu, kontrola vykládky vozidla a pod.

Iné výhody

úhrada nákladov na získanie kvalifikačnej karty vodiča pre zamestnancov – vodičov
úhrada nákladov na získanie tachografovej karty vodiča pre zamestnancov – vodičov
úhrada nákladov na získanie preukázania psychickej spôsobilosti
zamestnancov – vodičov
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy
mzdové zvýhodnenie za prácu v noci
za prácu v sobotu a nedeľu
pevný časový fond
mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
vyplácanie cestovných náhrad v zmysle Zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

KKV(kvalifikačný kurz vodiča) , platné psychotesty, tachografová karta , komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3695388  Dátum zverejnenia: 8.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac