Poštový zamestnanec - s možnosťou zárobku do výšky 920€

Miesto práce

Bratislava

780 - 920 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere do výšky 920€/brutto: základná mzda 780€/brutto + pobádacia zložka mzdy do 70€/brutto + ostatné (zvýhodnenia) 70€/brutto

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poštový zamestnanec je kvalifikovaný zamestnanec vykonávajúci rutinné práce v poštovej prevádzke resp. v poštovej preprave. Vykonáva vyúčtovanie s doručovateľmi vrátane prípravy dokladov pre doručovateľov, avizuje zásielky v medzinárodnom poštovom styku, potvrdzuje kuriérom prevzatie vrátených zásielok na vyúčtovacom zozname pre pokladníka ku konečnému vyúčtovaniu, manipulácia so zásielkami v prevádzkových priestoroch podľa pokynov s využitím paletových vozíkov a kontajnerov, vypĺňa Zápisnice o poškodení zásielok a pod.

- trojzmenná prevádzka

Iné výhody

oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov
príspevok na cestovné od 30km
poskytujeme ubytovanie na Nobelovej 16

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Požadujeme základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL

Uvítame komunikačné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilitu, fyzickú zdatnosť. Požadujeme čistý register trestov.

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Čižmarová
E-mail: poslať životopis
ID: 3680786  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac