Priehradkový zamestnanec - Pošta Bytča 1

Miesto práce

Bytča

Mzdové podmienky (brutto)

625 EUR/mesiacmožnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 110 EUR/mesačne

Termín nástupu

1.8.2020 alebo dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a výdaj (oznámených) zásielok, príjem a výplata poštových peňažných poukazov, predaj poštových a iných cenín, filatelistického a doplnkového tovaru, tlače, atď., inkasovanie poplatkov za poštové priečinky, príjem médií a zoznamov od zákazníkov na spracovanie, poskytovanie produktov a služieb zmluvných partnerov (napr. výplata dôchodkov a dávok sociálneho zabezpečenia, služby SIPO, RTVS, stávkové služby, predaj žrebov, dobíjanie kariet mobilných operátorov, služby PB, a. s., atď., výkon pokladničných operácií, vedenie stanovenej evidencie, ponuka produktov a služieb SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, poskytovanie informácií o nich, spracovanie prijatých zásielok a pod.

Iné výhody

príspevok na stravné
rôzne zamestnanecké benefity podľa podnikovej kolektívnej zmluvy
príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, spoľahlivosť, presnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 3670087  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 625 EUR/mesiac