Poštový doručovateľ - Pošta Bernolákovo

Miesto práce

Bernolákovo

možnosť zárobku až do výšky 657 EUR brutto, základná mesačná mzda 560 EUR, prémie do výšky 67 EUR brutto, motivačné odmeny až do výšky 30 EUR.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poštový doručovateľ je kvalifikovaný zamestnanec dodávajúci poštové zásielky na odovzdacie miesta. Zabezpečovanie doručenia všetkých druhov zásielok, výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, resp. na pochôdzku, zber údajov o zákazníkoch, poskytovanie informácií v zmysle Poštových podmienok a ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov a pod.

Iné výhody

-práca v stabilnej spoločnosti
-sociálne výhody
-firemné benefity
-príspevok na stravovanie
-príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej pracovnej neschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podpori aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

-základné ovládanie výpočtovej techniky
-slovný prejav
-schopnosť vyjadrovania
-spôsobilosť na vedenie motorového vozidla

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3667110  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: možnosť zárobku až do výšky 657 EUR brutto, základná mesačná mzda 560 EUR, prémie do výšky 67 EUR brutto, motivačné odmeny až do výšky 30 EUR.