Poštový doručovateľ- Pošta Liptovský Mikuláš 1 - voľné pracovné miesto

Miesto práce

M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 560 EUR/mesačne + možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 90 EUR/mesačne.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poštový doručovateľ II je kvalifikovaný zamestnanec zabezpečujúci doručovanie vybraných druhov zásielok, resp. všetkých druhov zásielok. Doručovanie všetkých druhov zásielok a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, resp. na pochôdzku, zberu údajov o zákazníkoch, poskytovania informácií v zmysle Poštových podmienok a ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity

-príspevok pri pracovnom výročí
-príspevok na stravovanie
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. vstupe do školy,
-organizujeme letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

znalosť poštového trhu, produktov a služieb, skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi, základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL

komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita, písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba 1 rok - možnosť predĺženia na neurčitý čas
- pracuje sa od pondelku do piatku
- v čase od 06:30 - do 14:30 hod. denne
- týždenne 37,50 hod./ 7,50 hod. denne
- jednozmenná prevádzka
- ide o peší doručovací rajón

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Na Priekope č.4
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Bičanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3666000   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 560 EUR/mesačne + možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 90 EUR/mesačne.