Dispečer poštovej prepravy v logistickom centre Slovenskej pošty, a.s.

Miesto práce

Bojnická 14, Bratislava

Od 880 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere do výšky 1000€/brutto: základná mzda 880€/brutto + prémie a odmeny do 80€/brutto + ostatné zvýhodnenia do 70€. * Po skúšobnej dobe prehodnotenie zvýšenia mzdy.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dispečing poštovej prepravy na vymedzenom území
- zabezpečovanie a koordinácia plynulosti prepravného procesu
- odstraňovanie nepravidelností v poštovej preprave, resp. v expresnej preprave vrátane rozhodnutí o vedení mimoriadnych kurzov (trás)
- sledovanie zásielok, spolupráca s inými dopravcami
- zber a spracovanie štatistických údajov o poštových zásielkach
- sledovanie a hodnotenie kvality prepravy

Iné výhody

- zamestnanie u 2. najväčšieho zamestnávateľa v rámci SR
- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov
- zľavy na produkty a služby

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Požadujeme základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL.

Uvítame komunikačné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilitu, písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, fyzickú zdatnosť a odolnosť voči stresu.

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- trojzmenná prevádzka

Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov nie je možné kontaktovať každého uchádzača, preto budeme kontaktovať len tých, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v Slovenskej pošte.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3642304  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac