Administrátor expresných a balíkových služieb Žilina

Miesto práce

Žilina

ponúkaná základná mzda 655 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy do výšky 45 EUR/mesačne

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrátor expresných a balíkových služieb – vykonávanie všetkých činností vyplývajúcich z funkcie vedúceho ORD, vedúceho skupiny, poštového zamestnanca, pokladníka, dispečera poštoveej prepravy v čase neobsadenia tohto pracovného miesta alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste v rozsahu týždenného pracovného času stanoveného pre konkrétne pracovné miesto a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity

- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na stravovanie - nápojové poukážky
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. vstupe do školy,
- organizujeme letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Požadovaná prax

1

znalosť poštového trhu, produktov a služieb, skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi, základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL

komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilita, písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania, fyzická zdatnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Schmidtmayer
Tel.: +421484326217
E-mail: poslať životopis
ID: 3642285  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkaná základná mzda 655 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy do výšky 45 EUR/mesačne