Špecialista - odbor ombudsmana, vnútorného auditu a protikorupčnej činnosti

Miesto práce

Bratislava

1 065 EUR/mesiacponúkaná základná mzda 1065 EUR mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 7 % mesačne

Termín nástupu

15.08.2021 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista audítor je vysokokvalifikovaný zamestnanec, ktorý zabezpečuje vykonávanie odborných prác v oblasti vnútorného auditu spoločnosti. Rieši najzložitejšie úlohy a komplexne vykonáva vnútorný audit vrátane aplikácie vnútorných predpisov spoločnosti, komplexne spracováva plány činnosti vnútorného auditu, vykonáva analytickú a rozborovú činnosť vrátane návrhov opatrení zameraných na zlepšenie činnosti spoločnosti a pod.

Iné výhody

Zázemie veľkosti spoločnosti, zamestnanecké benefity, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme loajalitu a senioritu, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práce neschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, príspevok pri prvom nástupe dieťaťa do školy, organizujeme detské tábory pre deti zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
znalosť ISO noriem - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

- komunikačné zručnosti,
- strategické myslenie,
- organizačné zručnosti,
- analytické a praktické myslenie,
- schopnosť prijať zodpovednosť,
- schopnosť rozvíjať sa, kreativita, flexibilita, samostatnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- neurčitý čas
- skúšobná doba 3 mesiace

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kanianska
Tel.: +421484339529
E-mail: poslať životopis
ID: 3642281  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 065 EUR/mesiac