Koordinátor pracovných zmien pre logistické centrum Slovenskej pošty

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

Základná mzda 1.000 EUR + prémie až do výšky 7 %

Termín nástupu

Dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste náš človek , ak máte reálne skúsenosti s:

koordináciou pracovnej sily (prevádzkových zamestnancov)
plánovaním pracovnej sily podľa požiadaviek vedúcich zamestnancov
plánovaním pracovného času zamestnancov na základe databázy
aktívnym oslovovaním zamestnancov na účel obsadenia pracovných zmien
zabezpečením zamestnancov do pracovných zmien
starostlivosťou a podporou zamestnancov na pracovisku

Nejedná sa o riadenie zamestnancov, ale o ich telefonické oslovovanie z databázy na plánované pracovné zmeny (personálny koordinátor).

V mimoriadnych prípadoch zabezpečovanie nástupu zamestnancov do pracovných zmien v mimopracovnom čase, aj víkendy.

schopnosť zvládať stresové situácie

Iné výhody

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok a zabezpečenie ubytovania nad 80 km od pracoviska
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov
- ostatné zvýhodnenia na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- predchádzajúca skúsenosť z personálnej agentúry
- skúsenosť s personálnym zabezpečovaním pracovných zmien
- výborné komunikačné zručnosti
- asertívnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3624417  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 1.000 EUR + prémie až do výšky 7 %