Zamestnanec pre príjem zásielok na pošte integrovaného podaja BA-12 - Tomášikova 54 Bratislava

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

ZM 640 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 100 EUR/mesačne

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie činností na rampe pošty integrovaného podaja
vykladanie zásielok z dopravných prostriedkov pomocou technických zariadení,preberanie zásielok, triedenie zásielok podľa druhov, kontrolovanie zásielacích podmienok a tarify
snímanie čiarových kódov na balíkoch príjem nezapísaných zásielok a ich výprava na HSS, vedenie dennej evidencie vypravených a vrátených paliet podávateľom, vedenie stanovenej evidencie
pracovná zmena 12 hodín
týždenný pracovný čas 37,5 hodín
pracovná doba : pondelok-piatok

Iné výhody

bezplatné ubytovanie nad 80 km
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

bezúhonnosť
zdravotná spôsobilosť na dvíhanie bremien
zodpovednosť
spoľahlivosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3582022  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ZM 640 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 100 EUR/mesačne