Poštový doručovateľ- pošta Lovce

Miesto práce

Lovce

ponúkaná základná mzda 560 EUR/ mesačne a možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 100 EUR / mesačne

Termín nástupu

23.5.2019

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie zásielok (najmä listových, reklamných, peňažných poukazov), letákov, tlače a finančných hotovostí na odovzdacie miesta v rámci doručovacieho rajóna, oznamovanie zákazníkom uloženie zásielok na pošte, príjem zásielok od zákazníkov, inkasovanie SIPO, poskytovanie informácií o produktoch SP, a. s., ponuka produktov SP, a. s., triedenie zásielok pre svoj doručovací rajón, založenie zásielok v smere pochôdzky, vedenie predpísanej evidencie, zápis a vyúčtovanie zásielok, poskytovanie služieb SP, a. s., podobných alebo zhodných s charakterom a spôsobom práce poštového doručovateľa a pod.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Iné výhody

príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovných jubileách, príspevok na dopravu, príspevok pri dlhodobej PN, príspevok na športové a kultúrne podujatia, príspevok pri prvom nástupe dieťaťa do školy,

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poštová prevádzka

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Komunikačné zručnosti
Spoľahlivosť
Samostatnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3571357  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkaná základná mzda 560 EUR/ mesačne a možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 100 EUR / mesačne