Vodič - nad 3,5 tony - oddelenie dopravy Košice - voľné pracovné miesta - Košice

Miesto práce

Košice

ponúkaná základná mzda 560 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 80 EUR/mesačne

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladných automobilov a ťahačov je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vedie motorové vozidlo s nákladom. Vedenie, údržba a bežné opravy nákladných automobilov a špeciálnych cestných motorových vozidiel s celkovou hmotnosťou od 3,5 do 12 ton, vedenie, údržba a bežné opravy cestných návesových ťahačov s celkovou hmotnosťou návesu do 16 ton, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov, kontrola naloženia vozidla a zabezpečenie nákladu, kontrola vykládky vozidla a pod.

Iné výhody

zázemie veľkej spoločnosti
zamestnanecké benefity
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
príspevok pri prvom nástupe do školy
organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo a prípojné vozidlo (C+E), psychická spôsobilosť, zdravotná spôsobilosť, kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta vodiča

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- voľné pracovné miesta v Košiciach
- miesto výkonu práce Košice
- určitá doba 1 rok, možnosť predĺženia na neurčitý čas
- mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu, prácu cez víkend, prácu nadčas, cestovné náhrady

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3553637  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkaná základná mzda 560 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 80 EUR/mesačne