Náborár pre prevádzkové pozície v Bratislave

Miesto práce

Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda min. 1 200 EUR/mesačne + prémie + odmeny

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste náš človek , ak máte reálne skúsenosti s náborom zamestnancov zameraným
najmä na prevádzkové a robotnícke profesie
Ste náš človek, ak viete samostatne hľadať nové kreatívne spôsoby náboru a využívať rôzne formy náboru zamestnancov
Ste náš človek, ak viete využívať nové alternatívne online formy náboru
Ste náš človek, ak nemáte zábrany osloviť potencionálnych zamestnancov
kdekoľvek
Ste náš človek, ak ste tímovým hráčom zameraným na výsledok a nehľadáte len zamestnanie

Iné výhody

Ponúkame Vám motivujúci bonus: vyplatenie odmeny za každého získaného zamestnanca, ktorý zotrvá v pracovnom pomere počas skúšobnej doby
Prácu v stabilnej spoločnosti
Sociálne výhody
Firemné benefity
Príspevok pri pracovnom výročí -oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
Mimoriadna sociálna výpomoc
Príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, Organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

schopnosť viesť motorové vozidlo - aktívny vodič
kreativita, analytické myslenie, schopnosť prijať zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, spoľahlivosť, samostatnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí majú preukázateľné skúsenosti v oblasti náboru prevádzkových zamestnancov. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 3532649   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda min. 1 200 EUR/mesačne + prémie + odmeny