Stolár - oddelenie realizácie interiérov pôšt Košice - Košice

Miesto práce

Košice

základná mzda 620 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 8% mesačne

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stolár je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vyrába rôzne druhy priemyslových výrobkov z dreva, stavebno-stolárske výrobky a konštrukcie. Najzložitejšie montážne práce pri obkladaní kazetových stien a stropov, krivočiarych schodísk, samostatné zhotovovanie zložitých individuálnych výrobkov, výroba všetkých druhov priemyslových výrobkov z dreva, stavebno-stolárske výrobky a pod.

Iné výhody

zázemie veľkej spoločnosti
zamestnanecké benefity
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
príspevok pri prvom nástupe do školy
organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- odborná prax 1 rok
- vodičské oprávnenie – skupina B, aktívny vodič
- samostatnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba, možnosť predĺženia na neurčitý čas
- miesto výkonu práce Košice

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kanianska
Tel.: +421484339529
E-mail: poslať životopis
ID: 3524036  Dátum zverejnenia: 30.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 620 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 8% mesačne