Samostatný referent - sekcia správy majetku, odbor nájomnej agendy - Spišská Nová Ves

Miesto práce

Spišská Nová Ves

ponúkaná základná mzda 745 EUR/mesačne, možnosť priznania pobádacej zložky mzdy až do výšky 7 %

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný referent starostlivosti o hmotný majetok je zamestnanec s vyššou kvalifikáciou, ktorý samostatne zabezpečuje vykonávanie ucelených odborných prác v oblasti starostlivosti o hmotný majetok. Vykonávanie zložitých odborných prác a samostatné zabezpečovanie ucelených odborných agend v oblasti starostlivosti o hmotný majetok vrátane rozborovej a analytickej činnosti podľa metodických usmernení s rámcovo stanovenými výstupmi a pod.

Iné výhody

Zázemie veľkosti spoločnosti, zamestnanecké benefity, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme loajalitu a senioritu, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práce neschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, príspevok pri prvom nástupe dieťaťa do školy, organizujeme detské tábory pre deti zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

využívanie výpočtovej techniky pre bežné kancelárske práce, úroveň znalosti cudzieho jazyka - základná, pasívna, aktívne vedenie motorového vozidla (sk. B)
komunikačné zručnosti, organizačné zručnosti, analytické myslenie, samostatnosť, písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kanianska
Tel.: +421484339529
E-mail: poslať životopis
ID: 3443591  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkaná základná mzda 745 EUR/mesačne, možnosť priznania pobádacej zložky mzdy až do výšky 7 %