Stolár - oddelenie realizácie interiérov Košice - Košice

Miesto práce

Košice

základná mzda 620 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 44 EUR/mesačne

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stolár je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vyrába rôzne druhy priemyslových výrobkov z dreva, stavebno-stolárske výrobky a konštrukcie. Najzložitejšie montážne práce pri obkladaní kazetových stien a stropov, krivočiarych schodísk, samostatné zhotovovanie zložitých individuálnych výrobkov, výroba všetkých druhov priemyslových výrobkov z dreva, stavebno-stolárske výrobky a pod.

Iné výhody

zázemie veľkej spoločnosti
zamestnanecké benefity
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
príspevok pri prvom nástupe do školy
organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- odborná prax 3 mesiace
- vodičské oprávnenie – skupina B, aktívny vodič
- samostatnosť , spoľahlivosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba 1 rok, možnosť predĺženia
- miesto výkonu práce KOšice

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Kanianska
Tel.: +421484339529
E-mail: poslať životopis
ID: 3324499  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 620 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 44 EUR/mesačne