Priehradkový zamestnanec - Pošta Šamorín 1

Miesto práce

Šamorín

Mzdové podmienky (brutto)

845 - 945 EUR/mesiac

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie produktov a služieb SP, a. s., (napr. príjem a výdaj oznámených zásielok, príjem a výplata poštových poukazov, predaj poštových a iných cenín, filatelistického a doplnkového tovaru, tlače, služby SIPO, inkasovanie poplatkov za poštové priečinky, príjem médií a zoznamov od zákazníkov na spracovanie, atď.), poskytovanie produktov a služieb zmluvných partnerov vrátane produktov a služieb PB, a. s. (napr. výplata dôchodkov a dávok sociálneho zabezpečenia, RTVS, poskytovanie služby Western Union, príjem stávok a výplata výhier, predaj žrebov, predaj telefónnych SIM kariet a internetových kariet, dobíjanie kariet mobilných operátorov, ponuka a poskytovanie produktov a služieb PB, a. s., a jej dcérskych spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v sektore poistenia a zaistenia, v sektore prijímania vkladov a v sektore poskytovania úverov uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“ vrátane vykonávania servisu k týmto produktom a službám, výkon činností spojených so službami poskytovaných prostredníctvom POS terminálu, výkon činností spojených s poskytovaním elektronických služieb – napr. IOMO, Ticketportal - predaj vstupeniek na kultúrne a športové podujatia, atď.), kopírovacie služby, vykonávanie pokladničnej služby a operácií, vedenie stanovenej evidencie, ponuka produktov a služieb SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, poskytovanie informácií o nich a pod.

Iné výhody

-príspevok na stravovanie
-príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu
zamestnancov
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom
podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad
príspevok pri I .nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory
pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, presnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Chovanová
Tel.: +421335902222
E-mail: poslať životopis
ID: 3274356  Dátum zverejnenia: 28.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 845 EUR/mesiac