Brigáda na triedenie zásielok na logistickom centre SP, Tomášikova 54, Bratislava

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

3,80 - 4,40 EUR/hod. + nočné príplatky

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame brigádu na triedenie zásielok, možnosť práce aj v nočných zmenách.

pracovná ponuka je vhodná aj pre študentov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
študent vysokej školy

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 3244570  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,80 - 4,40 EUR/hod. + nočné príplatky