Práca na dohodu - predspracovanie, triedenie a balenie tovaru a pod.

Miesto práce

Tomášikova 54, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s poštovým zásielkami pri príprave na spracovanie, balenie a príprava na podaj podľa pokynov. Balenie letákov, neadresných zásielok (noviny) podľa rozdeľovníka, predspracovanie hromadného podaja letákov, triedenie a balenie tovaru a materiálu podľa rozdeľovníka, príprava a tlač adresných štítkov a pod.

Iné výhody

- jednozmenná prevádzka,
- pracovný čas: pondelok až piatok;
- pracovná doba: 7:00 hod. - 15:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

presnosť, spoľahlivosť, samostatnosť,

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivosť posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 3006784   Dátum zverejnenia: 14.11.2017