Priehradkový zamestnanec- Pošta Nové Mesto nad Váhom 1

Weisseho 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a výdaj (oznámených) zásielok, príjem a výplata poštových peňažných poukazov, predaj poštových a iných cenín, filatelistického a doplnkového tovaru, tlače, atď., inkasovanie poplatkov za poštové priečinky, príjem médií a zoznamov od zákazníkov na spracovanie, poskytovanie produktov a služieb zmluvných partnerov (napr. výplata dôchodkov a dávok sociálneho zabezpečenia, služby SIPO, RTVS, stávkové služby, predaj žrebov, dobíjanie kariet mobilných operátorov, služby PB, a. s., napr. služba EUROGIRO, výber a výplata peňazí, výkon činností spojených so službami poskytovaných prostredníctvom POS terminálu, atď., výkon pokladničných operácií, vedenie stanovenej evidencie, ponuka produktov a služieb SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, poskytovanie informácií o nich, spracovanie prijatých zásielok a pod.
Na základe pokynu nadriadeného vedúceho zamestnanca vykonáva činnosti pri priehradke služieb alebo priehradke finančných služieb.
Na základe rozhodnutia vedúceho pošty (hlavnej, priradenej) vykonáva činnosti zamestnanca pokladničných služieb alebo pokladníka pošty uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Zamestnanec pokladne pošty“.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Iné výhody

-príspevok na stravovanie
-príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu
zamestnancov
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom
podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad
príspevok pri I .nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory
pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, presnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 2870219  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou