Poštový zamestnanec - oddelenie regionálneho doručovania - Žilina

Miesto práce

okres Žilina

Mzdové podmienky (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poštový zamestnanec je kvalifikovaný zamestnanec vykonávajúci odborné rutinné práce v poštovej prevádzke, v poštovej preprave, resp. v prevádzke iných prevádzkových stredísk. Vykonávanie rutinných prác v oblasti poštovej prevádzky, resp. poštovej prepravy, vykonávanie rutinných činností v oblasti POFIS, vyúčtovanie s doručovateľmi vrátane prípravy dokladov pre doručovateľov, spracovávanie a evidencia došlých neodbytných zásielok v Poštovej ohlasovni a úložni, avizovanie zásielok v medzinárodnom poštovom styku a pod.

Iné výhody

zázemie veľkej spoločnosti
zamestnanecké benefity
príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu,
príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc,
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napr. príspevok pri prvom nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

znalosť poštového trhu, produktov a služieb, skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi, základné ovládanie výpočtovej techniky WORD, EXCEL

samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania, fyzická zdatnosť
- manipuláciu so zásielkami až do 50 kg - manipulácia s kontajnermi

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba 1 rok, možnosť predĺženia na neurčitý čas

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2454165  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda dohodou