Priehradkový zamestnanec na hlavnej pošte - Pošta Modra

Miesto práce

Dukelská 38, Modra, Bratislavský kraj

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ihneď

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a výdaj (oznámených) zásielok, príjem a výplata poštových peňažných poukazov, predaj poštových a iných cenín, filatelistického a doplnkového tovaru, tlače, atď., inkasovanie poplatkov za poštovné priečinky, príjem médií a zoznamov od zákazníkov na spracovanie, poskytovanie produktov a služieb zmluvných partnerov (napr. výplata dôchodkov a dávok sociálneho zabezpečenia, služby SIPO, RTVS, stávkové služby, predaj žrebov, dobíjanie kariet mobilných operátorov, služby PB, a. s., napr. služba EUROGIRO, výber a výplata peňazí atď.

Iné výhody

.príspevok na stravovanie,
•príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov,
•príspevok na dopravu do zamestnania,
•príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti,
•mimoriadna sociálna výpomoc,
•príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

komunikačné zručnosti
spoľahlivosť
presnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

žiadosti zasielajte emailom

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Turtev
E-mail: poslať životopis
ID: 2103618  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou