Špecialista verejného obstarávania

Slovenská poľnohospodárska univerzita

Slovenská poľnohospodárska univerzita, Trieda Andreja Hlinku, Nitra-Chrenová
Termín nástupu
Dohodou najnesk 1.4.2022
900 EUR/mesiacMzda sa určuje podľa počtu odpracovaných rokov podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov vo výkone práce vo verejnom záujme a podľa platovej triedy vzhľadom na zaradenie zodpovedajúce pracovnej činnosti a kvalifikačnému predpokladu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečenie procesov verejného obstarávania na univerzite a jej súčastiach,
- spolupráca s organizačnými útvarmi univerzity pri príprave a priebehu verejného obstarávania,
- príprava plánu verejného obstarávania v spolupráci s príslušnými organizačnými útvarmi,
- určovanie postupu zadávania zákaziek podľa opisu predmetov zákazky a finančných limitov v zmysle plánu verejného obstarávania a v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní a internou smernicou,
- vypracovávanie súťažných podkladov, všetky typy oznámení a správ v zmysle platného zákona o verejnom obstarávaní a aplikácia na podmienky univerzity,
- vedenie komplexnej evidencie VO a práca na portáloch UVO, EKS, vestníku a pod.
- elektronická komunikácia cez certifikovaný elektronický systém so záujemcami/uchádzačmi počas celého procesu verejného obstarávania,
- organizovanie, administrácia a odborná podpora činnosti komisie na otváraní a vyhodnocovaní ponúk v procese verejného obstarávania,
- konzultačná činnosť súvisiaca s verejným obstarávaním a postupmi obstarávania na univerzite.

Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, 1 týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, výhodné stravovanie, príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy SPU na rekreácie, životné a pracovné jubileá, dobré pracovné podmienky.

Iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienku 2 roky praxe v oblasti verejného obstarávania.
Zaslanie motivačného listu a profesijného životopisu emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office Word, Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v oblasti verejného obstarávania

Počet rokov praxe

2

Znalosť zákona o verejnom obstarávaní v aktuálnom znení, znalosť legislatívy súvisiacej s VO, znalosti a praktické skúsenosti s postupmi VO, samostatnosť, dôslednosť, flexibilita a zodpovednosť.
Znalosť systému SAP je výhodou.
Skúsenosť s prácou v systéme ITMS2014+ a s eurofondami v súvislosti s verejným obstarávaním výhodou.

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č. 131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
ID: 3989051  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac