Odborný pracovník pre oblasť poľnohospodárstva a služieb

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora

Záhradnícka, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta, pohyblivá zložka mzdy od 800 eur polročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analytické, štatistické práce a sledovanie vývoja ekonomických vzťahov v poľnohospodárstve, potravinárstve a službách pre agropotravinársky komplex,
• spolupráca na odborných stanoviskách a komunikácii v rámci spolupráce SPPK s Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Pôdohospodárskou platobnou agentúrou a ďalšími rezortnými inštitúciami,
• sledovanie a poskytovanie aktuálnych odborných informácií z oblasti poľnohospodárstva členskej základni,
• spolupráca na odborných stanoviskách a komunikácii v rámci spolupráce SPPK s poľnohospodárskymi komorami krajín V4 a krajín troch morí a COPA a COGECA,
• monitorovanie vývoja a uplatňovania legislatívnych predpisov súvisiacich s poľnohospodárstvom (najmä oblasť živočíšnej výroby), vrátane pripomienkovania zadaných predpisov v rámci legislatívneho procesu a zastupovania zamestnávateľa v konaní pred orgánmi štátnej správy,
• monitorovanie jarných, žatevných a jesenných prác, ako aj škôd všetkých typov v spolupráci s organizačnými zložkami zamestnávateľa,
• spolupráca s organizačnými zložkami zamestnávateľa, príprava a organizácia odborných seminárov zameraných na aktuálne poľnohospodárske témy,
• spolupráca pri príprave článkov do periodickej tlače a na webový portál SPPK,
• príprava podkladov a účasť na zasadnutiach orgánov zamestnávateľa,
• iné úlohy v rámci agendy odboru poľnohospodárstva a služieb.

• flexibilný pracovný čas
• možnosť čiastočnej práce z domu
• možnosť práce na projektoch
• služobný notebook a telefón

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.sppk.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory, e-mailom na [email protected], alebo odovzdaním písomného odvolania v úrade Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

poľnohospodárstva, potravinárstva, finančnom sektore výhodou

• jazykové požiadavky: anglický jazyk slovom a písmom
• aktívny prístup k riešeniu zadaní
• samostatnosť
• schopnosť pracovať v tíme
• bezodkladné plnenie zadaných úloh, dobrý time management
• administratívna zručnosť
• chuť učiť sa nové veci, inovatívne myslenie
• precíznosť, spoľahlivosť
• príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora je právnická osoba zriadená zákonom č. 30/1992 Zb. o Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komore v znení neskorších predpisov. V zmysle § 1 cit. zákona je komora definovaná ako neštátna, samosprávna inštitúcia, ktorej poslaním je uplatňovanie oprávnených spoločných záujmov svojich členov pri tvorbe hospodárskej a sociálnej politiky, účasť na jej uskutočňovaní a podpora a ochrana podnikania svojich členov v záujme rozvoja a zveľaďovanie poľnohospodárstva a potravinárstva v Slovenskej republike. Ide o jedinú a najväčšiu samosprávnu organizáciu v sektore poľnohospodárstva a potravinárstva, ktorá je zriadená zákonom.

Viac na www.sppk.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Baršváry
E-mail: poslať životopis
ID: 4393123  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac