Riaditeľ/riaditeľka úradu Regionálnej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (RPPK) Trnava

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200 eur mesačne, výsledná suma bude určená v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadi a organizuje činnosť úradu
• zodpovedá za hospodárenie úradu komory
• predkladá písomné materiály na rokovanie orgánov RPPK
• vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov orgánov RPPK

• priestor pre vlastné nápady a kreativitu
• odborný rast
• vlastná kancelária
• služobný telefón

Žiadosti o prijatie do zamestnania s kópiami dokladov o vzdelaní spolu s profesným životopisom zasielajte najneskôr do 31.05.2021.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo alebo potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na riadiacom poste

Počet rokov praxe

2

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v poľnohospodárstve alebo v potravinárstve
• osobnostné a morálne predpoklady
• občianska bezúhonnosť
• riadiace a organizačné schopnosti, samostatnosť, komunikatívnosť
• seriózne vystupovanie pri jednaniach s ľuďmi
• aktívna znalosť AJ alebo NJ
• znalosti práce s PC v prostredí Windows, Word, Excel
• vodičské oprávnenie skupiny „B“ a ochota cestovať
• minimálne 2 rokov praxe na riadiacom poste
• prax v odbore a skúsenosti pri vypracovávaní podnikateľských zámerov vítané
• schopnosť pracovať v kolektíve a samostatne riešiť odborné projekty

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora je právnická osoba zriadená zákonom č. 30/1992 Zb. o Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komore v znení neskorších predpisov. V zmysle § 1 cit. zákona je komora definovaná ako neštátna, samosprávna inštitúcia, ktorej poslaním je uplatňovanie oprávnených spoločných záujmov svojich členov pri tvorbe hospodárskej a sociálnej politiky, účasť na jej uskutočňovaní a podpora a ochrana podnikania svojich členov v záujme rozvoja a zveľaďovanie poľnohospodárstva a potravinárstva v Slovenskej republike. Ide o jedinú a najväčšiu samosprávnu organizáciu v sektore poľnohospodárstva a potravinárstva, ktorá je zriadená zákonom.

Viac na www.sppk.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080502  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac