Pomocný lodník

Slovenská plavba a prístavy a.s.

Miesto práce
Horárska 12, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
6,75 EUR/hod.7,75 € brutto / hod. pre Lodníka príplatky za víkendy, ostatné príplatky v zmysle ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilného zamestnávateľa, ktorý ponúka možnosť profesného rastu, motivujúce ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie a skvelý tím kolegov? Nemáte žiadne skúsenosti v lodnej doprave? Nie je problém, zaučíme vás. Tak neváhajte a pridajte sa k nám!
Do nášho tímu hľadáme Pomocného lodníka, ktorý bude pod dozorom Lodníka zodpovedný za vykonávanie úloh spojených s prevádzkou plavidiel spoločnosti, najmä:
- zabezpečenie vybavenia plavidiel palubným inventárom, spotrebným materiálom, riadenie a spoluúčasť pri palubných prácach
- zabezpečenie čistenia plavidiel po zvyškoch tovaru
- prevádzanie bežnej údržby, opravy a nátery plavidiel podľa požiadaviek správy plavidiel
- spolupráca pri úschove prevzatých dokladov na lodi
- čistenie plavidiel, spolupráca pri bežných údržbových a opravných prácach
- vykonávanie kontroly a potrebných hlásení pre prístav Bratislava
Pracuje sa na 12-hodninové zmeny ( denné), aj počas víkendov
Po absolvovaní školenia a zaučenia máte garantované zvýšenie mzdy a preradenie na pozíciu Lodník s možnosťou pracovať čiastočne v Rakúsku s motivujúcim finančným ohodnotením.

- príspevok na stravovanie
- odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

práce v prístavných službách

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
pracovitosť, vzťah k lodi a k vode
ochota vzdelávať sa a absolvovať potrebné skúšky/ školenia
technické zručnosti

Akciová spoločnosť so špecifickým zameraním na aktivity prekladu tovarov v prístave Bratislava, vo vodnej doprave a nadväzných odboroch.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4120719  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,75 EUR/hod.