Senior Brand Manager/Marketingový manažér

Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 700 EUR/mesiacUvedená dolná hranica základnej mzdy predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú aj Tvoje skúsenosti. Ku mzde prislúchajú aj mesačné odmeny v závislosti od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného, kreatívneho marketéra s praxou. Ideálne z mediálneho prostredia, ktorý ovláda rovnako stranu média, ako aj stranu zadávateľa.
Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude implementácia mediálnej a komunikačnej stratégie, jej následná realizácia a tiež jej samotné vyhodnotenie.
Okrem tohto zastrešíš aj tieto dôležité úlohy:

- Práca so značkou z dlhodobého ale aj krátkodobého hľadiska
- Nastavenie, implementácia a následné vyhodnotenie marketingovej stratégie značky
- Príprava mediálnych plánov a komunikácia s jednotlivými médiami
- Práca so sociálnymi sieťami - FB, IG, Linked in
- Manažovanie výkonnostných online kampaní
- Príprava prezentačných materiálov
- Analýza konkurenčného prostredia v danom segmente (stanovenie benchmarkov, identifikácia trendov v správaní zákazníkov)
- Analýza mediálneho prostredia, prehľad mediálneho trhu, prehľad mediálnych výdavkov v danom segmente
- Pravidelná práca s dátami a ich interpretácia
- Úzka spolupráca s obchodným oddelením, jeho priama podpora, B2B komunikácia, podieľanie sa na produktovej stratégii z marketingového hľadiska, identifikácia nových obchodných príležitostí
- Úzka spolupráca s eventovým oddelením pri realizácii eventu pre daného obchodného partnera
- V prípade potreby, úzka spolupráca s jednotlivými agentúrami ( kreatívna agentúra, mediálna agentúra, eventová agentúra)
- Budget managing
- Pravidelný reporting výsledkov priamo vedeniu spoločnosti

- Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
- Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.
- Zľavy na dovolenky a plavby
- Zamestnanecké zľavy
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Školenia odborného charakteru

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Požadovaná prax na marketingovom oddelení 5 rokov.

Počet rokov praxe

5

- Prax na strane klienta / zadávateľa minimálne 2 roky
- Prax v oblasti médií výhodou
- Anglický jazyk aktívne slovom aj písmom
- Výborná znalosť práce s dátami
- Výborná znalosť PC a Microsoft Office

Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. (SPaP-LOD), je operátor bratislavského Osobného prístavu a vedúci prevádzkovateľ lodnej osobnej dopravy na rieke Dunaj v Bratislave a okolí, zabezpečujúci širokú ponuku vyhliadkových plavieb, prepravy osôb na pravidelných linkách a plavieb na objednávku.
Odchody lodí v Bratislave sú priamo z Osobného prístavu, ktorý sa nachádza na bratislavskom nábreží rieky medzi mostmi SNP a Starým mostom, len niekoľko krokov od historického centra Bratislavy.

Viac informácii: www.lod.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4828471  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac