Prevádzkový riaditeľ

Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
2 500 EUR/mesiacUvedená výška základnej mzdy predstavuje min. garantovanú sumu. Ku mzde prináležia aj ročné odmeny na základe odmeňovacieho systému spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného odborníka, ktorý zabezpečí vedenie a chod spoločnosti v úzkej spolupráci s vedením spoločnosti.

Úlohy, ktoré je potrebné zastrešiť, vyzerajú takto:

  • Plná zodpovednosť za hospodárenie spoločnosti s cieľom dosiahnuť stanovené KPIs
  • Nastavenie a implementácia krátkodobej, ale i dlhodobej stratégie spoločnosti
  • Zodpovednosť za priebežné plnenie hospodárskych výsledkov spoločnosti a dosiahnutie stanoveného plánu
  • Nastavenie a dodržiavanie procesov v spoločnosti
  • Riadenie a motivovanie pridelených pracovníkov spoločnosti
  • Sledovanie dodržiavania schválených čiastkových stratégií spoločnosti a to obchodná stratégia, produktová stratégia, marketingová stratégia, prípadne iné
  • Strategické negociácie s obchodnými partnermi, dodávateľmi
  • Aktívne podieľanie sa na new business development
  • Navrhovanie inovatívnych technológií a procesov spoločnosti
  • Budgeting
  • Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

Našim zamestnancom ponúkame:

  • prácu v stabilnej spoločnosti
  • zľavy na plavby
  • možnosť profesného rastu, aj v rámci partnerských spoločností (SATUR TRAVEL a.s. a iné)
  • zamestnanecké zľavy
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti z oblasti vodnej dopravy sú výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti riadiacej pozície je nevyhnutná

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať tieto požiadavky:

  • minimálne 5 rokov skúsenosti v oblasti riadiacej pozície
  • orientácia v danom obore
  • skúsenosti v oblasti logistiky a vodnej dopravy výhodou
  • komunikačné a prezentačné schopnosti,
  • organizačné schopnosti - riadenie, vedenie a motivovanie tímu pracovníkov
  • orientácia na výsledok
  • psychická odolnosť
  • strategické myslenie
  • flexibilita

Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. (SPaP-LOD), je operátor bratislavského Osobného prístavu a vedúci prevádzkovateľ lodnej osobnej dopravy na rieke Dunaj v Bratislave a okolí, zabezpečujúci širokú ponuku vyhliadkových plavieb, prepravy osôb na pravidelných linkách a plavieb na objednávku.
Odchody lodí v Bratislave sú priamo z Osobného prístavu, ktorý sa nachádza na bratislavskom nábreží rieky medzi mostmi SNP a Starým mostom, len niekoľko krokov od historického centra Bratislavy.

Viac informácii: www.lod.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4803297  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac