Strojník 1.triedy

Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacZákladný plat 950 EUR (brutto), v plavebnej sezóne vrátene naloďovacieho príplatku 1650 EUR (brutto) . 20% bonus k základnej mzde v prípade dobrých hospodárskych výsledkov (dôslednom plnení si povinností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do kolektívu našej spoločnosti Slovenská plavba a prístavy - lodná osobná doprava, a.s., obsadzujeme pozíciu Strojník 1. triedy (nad 900kw).

Lodný strojník I. triedy samostatne obsluhuje lodné stroje bez obmedzenia výkonu na plavidle a vykonáva údržbu a opravy strojových zariadení plavidla.
Zabezpečuje technickú prevádzku strojov a strojných zariadení plavidla - hlavné stroje, pomocné motory, kompresory, čerpadlá a ostatné mechanické zariadenia plavidla. Kontroluje a udržiava činnosť palivového, chladiaceho a mazacieho systému plavidla.

Web: ww.lod.sk

zľavy na dovolenky a plavby
zamestnanecké zľavy
stabilný zamestnávateľ
rozširujúca sa flotilla a investície do infraštruktúry a technológií

Štruktúrované životopisy posielajte na mailovú adresu: [email protected]

V prípade vášho záujmu pošlite svoj životopis na adresu SATUR TRAVEL, a.s., ICO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava, e-mailom na [email protected]. Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný váš súhlas. V životopise preto prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti na podobnej pozícií minimálne 2 roky
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti strojníka 1. triedy (nad 900 kw)
- dôslednosť, precíznosť,
- iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zadaných úloh

Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. (SPaP-LOD), je operátor bratislavského Osobného prístavu a vedúci prevádzkovateľ lodnej osobnej dopravy na rieke Dunaj v Bratislave a okolí, zabezpečujúci širokú ponuku vyhliadkových plavieb, prepravy osôb na pravidelných linkách a plavieb na objednávku.
Odchody lodí v Bratislave sú priamo z Osobného prístavu, ktorý sa nachádza na bratislavskom nábreží rieky medzi mostmi SNP a Starým mostom, len niekoľko krokov od historického centra Bratislavy.

Viac informácii: www.lod.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4103482  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac