Referent obrany, ochrany majetku a BOZP

Slovenská národná knižnica

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
802 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plniť úlohy bezpečnostného technika vyplývajúce z platnej legislatívy
• zisťovanie a analyzovanie príčin úrazov a chorôb z povolania, vedenie evidencie
• vykonávanie školení a inštruktáži v oblasti BOZP a PO
• podieľanie sa na tvorbe dokumentácie ochrany pred požiarmi a BOZP a udržiavanie ju
v súlade so skutočným stavom
• kontrolovanie dodržiavania zásad BOZP
• upozorňovanie vedúcich pracovníkov na zistené nedostatky, podávanie návrhov na ich
odstránenie,
• spolupráca pri vypracovávaní bezpečnostných predpisov pre pracoviská,
• vypracovanie a vedenie evidencie odborných školení
• komunikácia s dodávateľmi,
• aktívna spolupráca pri odstraňovaní nedostatkov

• prácu v prostredí reprezentatívnej, národnej, kultúrnej inštitúcie s medzinárodnými vzťahmi
• priestor na sebarealizáciu a podporu ďalšieho odborného rozvoja
• pružnú pracovnú dobu, t. j. flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby
• 1 týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce
• príspevok na stravovanie nad rámec zákonníka práce
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• a ďalšie podľa špecifík jednotlivých pracovných pozícií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - technické zameranie
• znalosť problematiky zabezpečovacích systémov
• Osvedčenie technika BOZP
• Osvedčenie technika požiarnej ochrany výhodou
• Odborná spôsobilosť na úseku civilnej ochrany
výhodou
• prax na obdobnej pozícii minimálne 1 rok
• MS Office – používateľský štandard
• zodpovednosť, spoľahlivosť

Slovenská národná knižnica je v súčasnosti modernou vedeckou, kultúrnou, informačnou a vzdelávacou inštitúciou, ktorá slúži všetkým občanom Slovenska a používateľom zo zahraničia. Zhromažďuje a sprístupňuje knižničné, literárnoarchívne a literárnomúzejné zbierky.
Koordinuje rozvoj Knižničného systému Slovenskej republiky a je vedúcou inštitúciou zabezpečujúcou modernizáciu vlastných knižničných a informačných služieb, ako aj služieb partnerských knižníc, pričom priamo spolupracuje s domácimi a zahraničnými inštitúciami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3946902  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac