Personalista/mzdový účtovník

Slovenská národná galéria

Miesto práce
Kollárovo nám. 10, Bratislava
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona 553/2003 Z.z. Verejný záujem,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie inzercie v oblasti vyhľadávania zamestnancov
- spolupráca s vedúcimi oddelenia ohľadom požiadaviek pri nábore nových zamestnancov
- vykonávanie činností spojených so vznikom, administráciou a skončením pracovného pomeru (vyhotovenie pracovných zmlúv, dodatkov, dohôd, platových dekrétov, prihlášky a odhlášky do zdravotných a sociálnej poisťovne)
- spravovanie databázy osobných údajov zamestnancov - zodpovednosť za včasnú aktualizáciu údajov
- riešenie výpovedí z pracovného pomeru zo strany organizácie, dohody o zmene pracovných zmlúv,
- personálne a pracovno-právne poradenstvo pre zamestnancov
výpočet nárokov dovoleniek a prekážok v práci
spracovanie rozvrhov v nepretržitej a dvojzmennej prevádzke
-spracovanie dochádzky v dochádzkovom systéme pre manažment organizácie.
- znalosť spracovania mzdovej agendy - spracovanie miezd, ročné zúčtovanie dane, výkazy do SP a ZP, evidenčné listy dôchodkového zabezpečenia

Pohyblivá pracovná doba, + 5 dní dovolenky naviac.

Informácie o výberovom konaní

Prioritne obsadzujeme pracovnú pozíciu Personalista.
Znalosť mzdového účtovníctva nie je podmienkou, avšak veľkou výhodou uchádzača.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňat zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Znalosť programu Softip Profit - podmienka
Znalosť dochádzkového systému Kriváň - výhoda
Znalosť výpočtu miezd a výkon rozvrhov pre nepretržitú a dvojzmennú prevádzku.
Znalosť Zákonníka práce a Zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme č. 553/2003 Z.z.

Slovenská národná galéria je vrcholnou štátnou, zberateľskou, vedecko-výskumnou, metodickou a kultúrno-výchovnou inštitúciou v oblasti galerijnej činnosti v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2769325  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona 553/2003 Z.z. Verejný záujem,