IT pracovník/softvérový pracovník

Slovenská legálna metrológia

Miesto práce
Hviezdoslavova 31, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša stabilná a zároveň dynamická spoločnosť umožňuje rozbehnúť Vašu kariéru tým správnym smerom a podieľať sa na raste najväčšej metrologickej spoločnosti na Slovensku. Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý sa nebojí výziev a dokáže samostatne pracovať.
Náplňou Vašej práce u nás bude:
- pracovať na projektoch zlepšovania kvality vyhodnocovania merania a zberu nameraných dát
- spolupracovať s metrologickými špecialistami zodpovednými za metodiky a kvalitu metrologických výkonov
- zodpovedať za údržbu existujúcich softvérových aplikácií napísaných v C# a XALM

Uvedomujeme si, že ľudský faktor zohráva v každej organizácii kľúčovú úlohu a preto Vám ponúkame:
- skrátený pracovný čas
- vyššiu výmeru dovolenky až o 5 dní
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- širokospektrálny sociálny program
- služobný smartfón
- osobné prémie v závislosti od výkonu
- možnosť vzdelávania a získania odborných kompetencií vo svojej oblasti pôsobenia
- profesijný aj osobnostný rast

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielať na email: [email protected]
Výberová komisia po posúdení žiadostí bude kontaktovať a pozve na pohovor len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme všetkým, ktorí nás oslovili, za ich prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná znalosť jazyka VBA (v Exceli), C#, Java
- základná znalosť jazyka XALM, XSLT, Python
- základná znalosť matematickej štatistiky
- schopnosť pracovať tvorivo a samostatne na nových projektoch
- pozitívne myslenie
- racionálny pohľad na svet
- chuť vzdelávať sa a profesijne rásť

Slovenská legálna metrológia má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 919127  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou